Příměstské tábory

Můžeme se potkávat, i když má školička zavřeno. Na jarních i letních příměstských táborech rádi přivítáme jak děti ze školičky, tak jejich sourozence nebo kamarády.

Na jaře začínáme pěstovat naše vlastní rostlinky. V rámci příměstského tábora se tak děti naučí sázet různou zeleninu a bylinky. Samozřejmě se budou starat i o zvířátka a každý den jezdit na koních.

Co jsme na jaře zaseli, to si v létě sklidíme a sníme! Na letním příměstském táboře zařazujeme do jídelníčku i vlastní vypěstované bio ovoce a zeleninu. Letní tábory jsou o hodinu delší a tak zbyde dost času i na každodenní jezdecké lekce.

Jak to na táborech chodí?

Od pondělí do pátku se s dětmi naplno věnujeme koním a poníkům - jezdeckému výcviku, teorii, praktickým ukázkám i péči o čtyřnohé parťáky.

Pokud děti nejezdí na koních starají se o ostatní zvířátka nebo pečují o naši bio zahrádku.

Součástí tábora jsou samozřejmě i zábavné hry a soutěže. Po celou dobu tábora se všechny zúčastněné děti intenzivně připravují na poslední den, během kterého probíhají závěrečné "závody". Ty bez výjimky otestují týmovu spolupráci a jezdeckou zdatnost dětí - soutěží se v tematických maskách.

Pro děti je každý den připraven oběd, odpolední svačina a je zajištěn pitný režim.

Děti mají zázemí ve vytápěné klubovně, kde si mohou po dobu tábora nechat potřebné věci. Je nezbytné, aby dítě bylo alespoň trochu samostatné. (Zvládlo se samo obléci, najíst se, dojít si na záchod...)

Jarní příměstské tábory

Vždy od 9:00 do 16:00 hod.

Cena: 3500 KčLetní příměstské tábory

Vždy od 9:00 do 17:00 hod.

Cena: 3500 Kč