Areál

Jak to u nás vypadá?

Naše školička se nachází na samém okraji Prahy 9 přímo u autobusové zastávky.

Hned za bránou školky čeká děti čeká rodinná atmosféra malého hospodářství. Kromě výukového programu, se děti mohou v doprovodu paní učitelky starat o zvířátka na statku - o slepičky, mini kůzlátka, kočičky, pejska nebo poníky.

Sousedíme s lesem a potůčkem

A jsme rádi, jelikož les, který nás obklopuje využíváme jako jedno velké zelené hřiště plné dobrodružství. I když u nás najdete i klasické houpačky, pískoviště a prolézačky, hry v lese mají děti stejně raději. Potůček využíváme hlavně v teplých měsících, ať už ke stavění hrází nebo pouštění lodiček a v neposlední řadě v něm hledáme a zkoumáme živočichy, o kterých bězně nemáme potuchy.

A když venku mrzne?

Snažíme se, aby dětičky u nás ve školce trávily co nejvíce času venku na čerstvém vzduchu. Pokud nám počasí nepřeje, výuka se přesouvá do zateplené chatičky. Ta je vybavena množstvím různých her, výtvarných potřeb, ale nechybí v ní ani zóna klidu, kde mají děti matračky a mohou na nich relaxovat.

Okýnka školičky míří do výběhu s poníky, kteří čas od času přijdou zkontrolovat, co právě děti dělají. Lepší sousedy by si děti nemohly přát.